ÖVRIGT / Diverse / Dörröverstycke 12224269
nr 1222 4269
Dörröverstycke
Rokokostil, bemålad, 100x52
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 december 2018
kl 18:01:51
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr